KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667065
nr 1266 7065
Eva Svennergård
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Eva Svennergård , Sverige. Sverige. "Den vita hatten". Signerad. Olja på duk. Signerad, daterad 1991,41x33 cm
Eva Svennergård, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:36:59
29/7 19:30:54